Fotostrefa

fotograf i fotobudka w jednym!

Fotostrefa

Fotostrefa to coś jak połączenie fotobudki i fotografa w jedno. Dzięki takiej kombinacji w jednej cenie otrzymujesz fotografa, który uchwyci najwspanialsze momenty z twojej imprezy oraz miejsce gdzie wykonasz zdjęcia z wydrukiem natychmiastowym! W opcji tej otrzymujesz tło fotograficzne wraz z wieloma gadżetami takimi jak kapelusze, okularki itp, podswietlane lustro, abyś mógł lepiej dostosować swój wygląd oraz fotografa, który pomoże tobie i twoim znajomym wykonać niesamowite i niezapomniane fotki!


Zdjęcia te są odrazu wyświetlane na dotykowym ekranie na którym masz możliwość wyboru tego najlepszego. Gdy już zdecydujesz się na to konkretne ujęcie, możesz je odrazu wydrukować na prawdziwym papierze foto w formacie 15x10cm lub też wysłać na własnego maila!

Dodatkowo asystujący fotograf zbierze najlesze momenty podczas trwania imprezy a wszystkie zdjęcia otrzymasz w ten sam dzień w wersji cyfrowej (dvd) bądź jeśli sobie tego życzysz, poddamy je obróbce graficznej tak, abyś był z nich jeszcze bardziej zadowolony!

Wykonujemy także firmowe ścianki na płótnach oraz tworzywach sztucznych o niestandardowych wymiarach. Tło może zostać zaprojektowane tylko i wyłącznie specjalnie dla ciebie! Więcej na temat fotościanek przeczytasz tutaj.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń:

Radek: tel. 880 595 285, mail: reporter@mailmix.pl