Fotografia

Fotografia to nasza pasja...

Fotografia

Fotografia to pasja, uzależnienie, kochamy tą „sekundę przed”, kiedy okazuje się, że wszystko układa się przed naszymi oczami tworząc piękny kadr, a obraz staje się prawdziwy. Nasze zdjęcia to czasem kwestia uchwycenia odpowiedniej chwili, jednak bywa i tak że kadry powtarzamy wiele razy, zanim trafimy na ten zadowalający.

W naszej ofercie znajdziesz usługę fotografii ślubnej, urodzinowej, na chrzest, na 18nastki, komunię czy sesje plenerowe oraz fotografię rodzinną. Nie zabraknie również fotografii komercyjnej czy produktowej.

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, lustrzanek, bezlusterkowców takich marek jak Canon, Sony, posiadamy ogromne zaplecze techniczne, mnóstwo lamp, obiektywów... Duzo by tu można wymieniać, jednak najważniejsi są ludzie - nasza ekipa fotografów to zawodowcy mający za sobą kilkaset czy kilkadziesiąt produkcji ale także i pasjonaci którzy chcą się czegoś nauczyć.

Podchodzimy do klienta zawsze indywidualnie i... na luzie. Nasz sposób działania sprawia, że nasi klienci czują się zrelaksowani i zawsze zadowoleni co daje nam ogromną satysfakcję i chęć do dalszego działania.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń:

Radek: tel. 880 595 285, mail: reporter@mailmix.pl